دانلود آهنگ های ارشاد

دانلود آهنگ های ارشاد

خيلي ممنون از اطلاعات کاملتون.
البته من بيشتر بين گيت هاب و استک اورفلو مردد هستم. استک خوبي که داره اينه که پروگرس رو هر روز ميشه ديد. هر روز ميشه امتياز جمع کرد و اين خودش خيلي انگيزه ميده.
اما گيتهاب تا زماني که پروژه کامل نشده و کسي استار نزده چندان توي رزومه بودنش کمکي نميکنه. البته خوبي هم که داره اين هست که کدهارو ميبينن و ميتونن قضاوت بهتري بکنن.یک مورد آخر رو یادم رفت ،
یک ویژگی منحصر به فرد stack overflow , بخشی به اسم Joel test هست که در کامیونیتی گیک ها معروف شده، چند شاخص برای محیط شرکت های به روز در برنامه نویسی هست و مشخص می‌کنه اون شرکت کدوم ها رو به برنامه نویس هاش ارایه میده
چندتاش که یادم میاد
Quite work place
Daily builds
Automated test
Good tools that money can buy
هست سرچ کنید اگه علاقمند بودین

بله همینطور هست
البته میشه صفر و یک نگاه نکرد
خودتون رو جای ریکروتر یا تیم لید بذارید، می‌خواین یک برنامه نویس از یک کشور و فرهنگ دیگه استخدام کنید با کلی هزینه و نگرانی از عملکرد و اثر جانبی که برای شرکت خواهد داشت این تصمیم، و انتخاب بین کلی رزومه و متخصص.
طبیعتاً وقتی من اسم شما رو سرچ کنم و هر اطلاعاتی از شما ببینم ، به من در تصمیم گیری کمک خواهد کرد (می‌تونه مثبت باشه یا منفی البته)
به عنوان ریکروتر وقتی از شما ردپای فعالانه ای در اینترنت ببینم ، اصطلاحا online reputation خوبی داشته باشید ذهنیت‌م مثبت تر می‌شه و از لحاظ روانی ارتباط و امنیت بیشتر ی احساس می‌کنم در موردتون، نسبت به کسی که هیچ ردپایی نداره و ازش فقط دو صفحه رزومه می‌بینم.

گیت هاب هم همینطور، حالا به استار گرفتن و فورک شدن محدود نشید، می‌تونید وقت بذارید یک پروژه با کیفیت و با تکنولوژی های مدرن بذارید، که ببینن (و به هر حال در نهایت کیفیت کار شما رو در تست فنی خواهند دید)

خواهش می‌کنم امیدوارم مفید باشه و موفق باشید 👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *